niedziela, 31 stycznia 2016

zakupy

- Od czasu do czasu docierały do mnie informacje, że ludzie umieszczają w sieci filmy o swoim prywatnym życiu, ale dziś sama przypadkowo kliknęłam na jakiegoś linka i oniemiałam. Co kieruje ludźmi, którzy upubliczniają coś takiego:  https://www.youtube.com/results?search_query=moje+zakupy+w+lumpeksie   ?
Nie mam na myśli oceny zakupów w żadnym konkretnym sklepie. Chodzi mi o sens umieszczania takiego filmu w sieci. Jak zauważyłam, takich filmów o najprzeróżniejszych sklepach są setki... Czyli jest popyt?

7 komentarzy:

 1. Nooo niestety nie mam uprawnień, żeby zajrzeć w linkę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogerki-szafiarki, kręcą filmiki, bo pisanie o zakupach im nie wychodzi. Ubogi zasób słów, mnóstwo błędów i takie tam kompleksy...

   Usuń
 2. Nic nie widzę, nie pozwala mi! Czy to jakieś porno?

  OdpowiedzUsuń
 3. i ja też nie mam uprawnień ale zdjęcie wiele mówi )))
  tak ludzka próżność oraz kompletny brak krytyki rzecz znana))

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi pozwolono zajrzec w linka - ale nic do tematu raczej nie wniose, gdyz albowiem pojecia bladego nie mam, po co produkuje sie takie filmiki. Moze wynika to z mysliwskiej dumy? Upolowali wypasiona zdobycz i chca zablysnac przed reszta plemienia?

  OdpowiedzUsuń
 5. A mi pozwoliło zobaczyć. Jakaś blondynka o włosach koloru blond pokazuje szmaty z lumpeksu. Pierwsza idzie koszulka z nadrukiem pięciu penisów, zdaje się. Ale może to była dłoń pieciopalczasta, nie dam sobie za to nic uciąć.
  Chyba wiem, czemu takie filmiki powstają. Bo mogą. To jest cała odpowiedź. Jestem pewien, ze gdyby można było wieszać gacie nie na sznurze, a w polu siłowym na ulicą, ludzie tam by je umieszczali. Bo to fajne jest. Dla kogoś. A dla ludzi władzy wręcz idealne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Daj namiary, potrzebuję TAKIEGO modela ;)

  OdpowiedzUsuń

Miejsce na "myśli nieuczesane":